KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725302

nr 1372 5302

Olof Larsén

(1907-1998), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1952. Olja på duk, 45x54 cm

Olof Larsén, svensk bildkonstnär född 1907, död 1998 .

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:54:16

15/1 00:30:34 1      Vinnande bud

Olof Larsén

Läs mer om Olof Larsén